HOME STAGING

Jak urządzić MAŁY BALKON – pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku …

BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ...

A ja ostatnio rozmarzyłam się i szukam inspiracji, która odmieni moje życie. No bo wszystko zaczyna się od marzenia, które gdzieś tam powoli w nas kiełkuje i troszkę przy okazji ukierunkowuje nasze projekty i czasami chcąc nie-chcąc wręcz posuwa nasze życie w wymarzonym kierunku naprzód….

No i ja powoli nastawiam wszystkie moje radary na wszelkie możliwe inspiracje balkonowe, choć póki co mój balkon jest pełen doniczek, w których nic jeszcze nie wykiełkowało. Zainspirowała mnie tutaj Ola Budzyńska @pracowniabudzynskiej. U Oli – jak pisała w jednym ze swoich newsletterów – Zaczęło się od tego, że ktoś podarował jej sadzonki pomidorów i zaczęła „opiekować” się nimi na swoim malutkim balkonie, który porażona roślinnym bakcylem wymieniła na większy Taras, a kilka lat później przeprowadziła się do zaczarowanej farmy na Kaszubach. I tak sobie myślę, że każdy Progres i postęp zaczyna się od wyobrażenia sobie zmiany – którą powoli mniej lub bardziej świadomie wcielamy w życie.

Więc ja oglądam balkonowe inspiracje. Narazie mój balkon jest załadowany doniczkami, z których jeszcze nic nie wykiełkowało, ale ….

życie nauczyło mnie tego, żeby uzbroić się w cierpliwość.

No a może kolejnym krokiem będzie ten wymarzony domek na wsi (jak ten Oli domek na Kaszubach). Coś w tym jestem: najpierw trzeba zacząć marzyć po to, żeby powoli to marzenie przełożyć na malutkie kroki – kolejne etapy, które przełożą się na duże milowe kroki, żeby docelowo uświadomić sobie przebytą drogę i odmianę…. Zresztą i największe – najbardziej fantastyczne wynalazki zaczęły się od tego, że ktoś sobie Wyobraził jakąś totalną fantazję, a następnie ktoś inny zrealizował to jako totalnie niemożliwe – a jednak możliwe.

Kilka malowniczych pomysłów na aranżację balkonu przy użyciu pewnej dozy wyobraźni, ale przede wszystkim jak niskobudżetowo i z wykorzystaniem przedmiotów, które pozornie już niekoniecznie do czegokolwiek się nadaja. A jednak potrafią stworzyć sympatyczno – romantyczny klimat na balkonie.
Czyli jak wykorzystać drewniane palety i umeblować nimi balkon, dodając drobne dodatki i poduszkowe akcenty, by uczynić bardziej przytulnym może dotychczas nie wykorzystywaną   przestrzeń na balkonie.
Czyli duża porcja roślin doniczkowych, drewniane palety wykorzystywane jako umeblowanie balkonu – stoliki, siedzenia, czy wręcz kanapy,  drewniane skrzynki i wiklinowe kosze, które świetnie dopełniają klimat balkonu.  

Zapraszam na porcję inspiracji: 

Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... JBALCONY DECOR IDEA ak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ... BALCONY DECOR IDEA Jak urządzić MAŁY BALKON - pomysły na urządzenie / aranżację balkonu w bloku ...

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook EBOOK DESERY I ŚNIADANIA BEZGLUTENOWO – BEZMLECZNE

O AUTORZE

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne.

Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne.

A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą.

Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków….

Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać.

Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej.

Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *