Intymność w windzie…

Gdy wsiadałam do windy, on już tam był. Od razu zwróciłam na niego uwagę. Najpierw przez głowę przeleciała mi myśl: doczepi się do mnie. Potem zaczęłam się mu przyglądać. Wreszcie zachciało mi się na niego zapolować. On tylko spojrzał na mnie z góry. W koncu zrezygnowałam…. Juz tylko obserwowałam go kątem oka. Wreszcie dojechałam na swoje piętro.  Zdecydowanym krokiem wyszłam z windy. On nie wyleciał za mną. Zostawiam go dla innej… Ten komar nie będzie dziś pić mojej krwi.

PS Jeżeli mieszkacie gdzieś w pobliżu jeziora czy rzeczki to zapewne dobrze znacie letnie zmagania z komarami. A jeżeli chodzi o polowanie na komary, to polecam starą jak świat (a właściwie starą jak odkurzacz) metodę zassania komara rurą odkurzacza. Działa skutecznie, szybko i bezboleśnie (dla delikwenta) i co najwazniejsze nie zostawia śladów.


 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version