Jak realizować marzenia? Wywiad z Marzeną Krzewińską z bloga Wełniane Myśli.

Jak realizować marzenia? , MARZENA Krzewinska - wywiad
Kochani,
 
Mojego dzisiejszego gościa chyba nie muszę przedstawiać dziergającej blogosferze. Tak, udało mi się namówić na zwierzenia Marzenę z blogu Welniane Mysli. Będzie oczywiście o jej nowym sklepie z włóczką U chmurki. Ale tu trzymajcie się będzie również o tym, dlaczego nasza wspaniała armia nie będzie nosić skarpetek dzierganych własnoręcznie przez moją rozmówczynię. Ale żeby nie trzymać Was dłużej w napięciu zapraszam Was na wywiad. Znajdziecie go w calości na blogu VADEMECUM BLOGERA
 
[Tweet “Zwierzenia Marzeny”]
 
 

A w wywiadzie pytam Marzenę m. in. o to

  • Jak dojrzewał w Tobie pomysł na e-sklep? Czy pojawił się gdzieś po drodze, czy zawsze w głębi duszy marzyłaś o robieniu “zawodowo” czegoś związanego z dzierganiem?  
  •  Czy kontakty we włóczkowej blogosferze pomagają w prowadzeniu e-sklepu z włóczką? Co było dla Ciebie najtrudniejsze w uruchomieniu sklepu? Jakie przeszkody musiałaś pokonać. Może masz tu jakąs poradę dla osób, które chciałyby pójść w Twoje ślady?
  • Studiujesz (matematykę), piszesz bloga, dziergasz, robisz bizuterie, dużo czytasz, prowadzisz e-sklep, a doba ma 24 godziny. Jak na to wszystko znajdujesz czas?
  • Pisałaś kiedyś, że warto mieć marzenia i je realizować. Słowo marzenia jest związane z Twoim imieniem – może to przeznaczenie. Jakie są Twoje marzenia na przyszłość (te związane ze sklepem i te inne)
  • Twoj blog bardzo szybko stał się bardzo popularny: jakie porady dałabyś początkującym blogerom i co dało Ci blogowanie, czego się dzięki niemu nauczyłaś.
 

Enregistrer

Enregistrer

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version