CROCHET - DIY

Jak realizować marzenia? Wywiad z Marzeną Krzewińską z bloga Wełniane Myśli.

Jak realizować marzenia? , MARZENA Krzewinska - wywiad
Kochani,
 
Mojego dzisiejszego gościa chyba nie muszę przedstawiać dziergającej blogosferze. Tak, udało mi się namówić na zwierzenia Marzenę z blogu Welniane Mysli. Będzie oczywiście o jej nowym sklepie z włóczką U chmurki. Ale tu trzymajcie się będzie również o tym, dlaczego nasza wspaniała armia nie będzie nosić skarpetek dzierganych własnoręcznie przez moją rozmówczynię. Ale żeby nie trzymać Was dłużej w napięciu zapraszam Was na wywiad. Znajdziecie go w calości na blogu VADEMECUM BLOGERA
 
[Tweet “Zwierzenia Marzeny”]
 
 

A w wywiadzie pytam Marzenę m. in. o to

  • Jak dojrzewał w Tobie pomysł na e-sklep? Czy pojawił się gdzieś po drodze, czy zawsze w głębi duszy marzyłaś o robieniu “zawodowo” czegoś związanego z dzierganiem?  
  •  Czy kontakty we włóczkowej blogosferze pomagają w prowadzeniu e-sklepu z włóczką? Co było dla Ciebie najtrudniejsze w uruchomieniu sklepu? Jakie przeszkody musiałaś pokonać. Może masz tu jakąs poradę dla osób, które chciałyby pójść w Twoje ślady?
  • Studiujesz (matematykę), piszesz bloga, dziergasz, robisz bizuterie, dużo czytasz, prowadzisz e-sklep, a doba ma 24 godziny. Jak na to wszystko znajdujesz czas?
  • Pisałaś kiedyś, że warto mieć marzenia i je realizować. Słowo marzenia jest związane z Twoim imieniem – może to przeznaczenie. Jakie są Twoje marzenia na przyszłość (te związane ze sklepem i te inne)
  • Twoj blog bardzo szybko stał się bardzo popularny: jakie porady dałabyś początkującym blogerom i co dało Ci blogowanie, czego się dzięki niemu nauczyłaś.
Jak realizować marzenia?
 

Enregistrer

Enregistrer

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowy ebook EBOOK DESERY I ŚNIADANIA BEZGLUTENOWO – BEZMLECZNE

O AUTORZE

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne.

Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne.

A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą.

Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków….

Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać.

Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej.

Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

(3) Komentarze

  1. Bardzo fajny wywiad 🙂
    Zawsze fajnie czyta się o tym, że komuś coś się udało i realizuje swoje marzenia. Szczególnie jeśli związane są z włóczką 😛

  2. […] Wywiad z Marzeną z Wełnianych myśli cz 2  […]

  3. […] Krzewinską z bloga Welniane Myśli. Wywiad w całości znajdziecie na moim drugim blogu (tym o naturalnych metodach na zdrowie i urodę i o dzierganiu). Jednocześnie spieszę wyjaśnić tytuł tegoż postu: od bloga do e-sklepu. Otoż moja […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *