Wielokolorowa letnia bransoletka przyjaźni w zygzaki.
A ja przychodzę z pomysłem na sympatyczny motyw  wielokolorowej bransoletki przyjaźni w zygzaki wyplecionej na 10 nitkach.

Czyli pełen kolorów motyw, który można wykorzystać zarówno jako bransoletkę przyjaźni, ale też jako wielobarwną zakładkę do książki wnoszącą sporo koloru do czytanej właśnie lektury.

Z kolei trudnością wyplatania tego wzoru jest równocześnie i równolegle  skoordynowanie i okiełznanie aż 10 nitek naraz. Taki wzór dużo łatwiej wyplata się, kiedy wyplatając możemy równolegle zerkać na rozpiskę wzoru w użytych przez nas kolorach.Dlatego w filmowym tutorialu staram się pokazać (migającymi strzałkami) na jakim etapie wyplatania tego wzoru jestesmy w danym momencie (strzałka wskazuje rządek, który właśnie wyplatamy).Jednocześnie przygotowałam 2 rozpiski tego wzoru w 2 różnych tonacjach kolorystycznych, tytułem inspiracji.

Zapraszam na tutorial krok po kroku.

Pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version