Szydełkowy łapacz snów – jak przerobić ten wzór. Tutorial krok po kroku.
 

Wspólne przerabianie szydełkowego łapacza snów.

 
Zapraszam na wspólne przerabianie szydełkowego łapacza snów, poczynając od samego początku do samiuśkiego końca (w tym tutorialu do połowy, ale już w najbliższych dniach na mój kanał na Youtube wejdzie druga część tego tutorialu – tym razem już do samego końca).
 
Czyli krok po kroku przerabiamy właśnie taki wzór:
 
 
A ja pokażę Wam, jakie oczka spotykamy w tym wzorze i jak się zmierzyć z trudnościami, które napotykamy po drodze.
W tym filmie przerobimy razem 10 pierwszych okrążeń tego dość sporego łapacza snów, który składa się z 20 okrążeń. Już wkrótce druga część tego tutorialu (okrążenia 11 do 20).
Zapraszam więc na szydełkowy tutorial od pierwszego oczka tego łapacza snów do w tej części filmowego tutorialu do jego 10 – tego rzędu.
 
A już wkrótce podrzucę drugą część od dziesiątego okrążenia do okrążenia dwudziestego.
 
Pozdrawiam serdecznie
Beata Redzimska
 
 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version