Szydełkowy kilim z motywem choinki do powieszenia na choinkę

A ja mam dla Was pomysł i rozpiskę takiego sympatycznego wzoru w formie szydełkowego kilimu, czy dywanika – zakładki, który też można w wersji miniaturowej powiesić np. na choince, czy np dodać do niego takie sympatyczne frędzelki i wykorzystać jako nastrojowa zakładkę do książki. Z wzorem choinki, który to wzór powstal wlasnie dzieki odpowiedniemu rozmieszczeniu takich szydełkowych uwypukleń, które na potrzeby tego wpisu nazwę bąbelkami.

Więc ten wzór składa się z takich jakby bąbelków, które tworzą, czy układają się w kształt choinki. Z kolei każdy z takich bąbelków tworzących motyw choinki składa się z 5- ciu  przerobionych razem słupków, wbitych w jedno i to samo oczko z poprzedniego rzędu.

Te kolejne bąbelki oddzielamy między sobą za każdym razem jednym słupkiem po to, żeby odpowiednio wydzielić je jedne od drugich.
Załączam rozpiskę tego wzoru.

Szydełkowa choinka na choinkę

Kolejny pomysł na szydełkowa choinkę. Ale już nie w formie takiego dywanik, czy klimka. Tylko szydełkowa choinka do zawieszenia na choince.
Tutaj, przerabiając ten wzór wychodzimy z formy okrągłej, przerabiając początkowo motyw gwiazdki. A w miarę realizacji tego wzoru ta gwiazdka przechodzi płynnie w formę choinki. Tu również załączam rozpiskę wzoru.

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version