Moja dwu i półletnia córeczka to rasowa fashionistka.

  • Pewnie niedługo zażąda własnej szafy na buty, niczym Carrie Bradshaw.
  • Gdy podczas spaceru wypatrzy fajny ciuszek na jakiejś rówieśniczce, zaraz domaga się od taty, by jej go kupił. Prawdziwa córeczka tatusia. No i mała przedsiębiorcza kobietka, która wie, jak owinąć sobie wokół palca odpowiedniego  mężczyznę.  Jak w tym kawale:

Jakie zwierzęta lubi kobieta?

Odpowiedź: norki w szafie, jaguara w garażu i osła w domu. Osła, który na to wszystko zapracuje. Wiem wyszło nieekologicznie z tymi norkami. Ale ja tylko cytuję.

  • Moja córeczka bezceremonialnie przygarnęła świeżo wykończony przeze mnie fioletowy szal. Kiedy tylko usłyszała, że w tym kolorze jej do twarzy.
  • Co gorsza przed zaśnięciem snuje marzenia o malowaniu paznokci. Podpatrzyła gdzieś i tak ją to urzekło. Choć ja takiego dobrowolnego aplikowania sobie chemii, choćby tylko na paznokcie nie popieram. Więc cały czas myślę, jak przestawić jej marzenia na inne, bardziej ekologiczne tory.

Dlatego w tym tygodniu próbowałam sprawić jej przyjemność małą szydełkową torebeczką. W końcu torebka dobrana do kreacji to mus dla każdej szanującej się fashionistki. Nawet takiej najmniejszej. A im więcej torebek w szafie, tym lepiej.

Szydełkowanie wzory: torebka na szydełku

Oto kolejna już na tym blogu moja propozycja szydełkowej torebeczki dla małej fashionistki. Wrzucam schemat wykorzystanego w niej wielokolorowego kwadratu. Pozdrawiam serdecznie

Beata

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version