Chciałabym zaprosić Was na wspólne przerabianie takiego sympatycznego wzoru gwiazdeczki z oczkami reliefowymi, czyli z oczkami przerobionymi od przodu i od tyłu (FP DC i BP DC), co nadaje taką przestrzenną strukturę temu wzorowi (przypominającą troszkę płaskorzeźby) i nadaje jej sporu uroku.

Niemniej jest to wzór dla osób, które już mają pewien stopień zaawansowania w szydełkowaniu. Więc jeżeli jesteście osobami początkującymi, zacznijcie od innych tutoriali, a ten zostawicie sobie na kolejny etap Waszego rozwoju.

Zapraszam na tutorial:

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version