Zaletą miłości czy uzależnienia od smoothie jest to, że nie tylko jest to uczucie odwzajemnione, które robi nam dużo dobrego. Ale też to, że bez większego wysiłku intelektualnego z naszej strony, mając 2 lewe ręce do garów, możemy przygotować sobie coś pysznego.

Wrzucamy do blendera to, co nam się pod rękę nawinie, albo jeszcze lepiej to, co przyniesie nam dana pora roku (to takie wymarzone życie w zgodzie z rytmem natury), albo czym obdarzy Was bliższa lub dalsza rodzina dysponująca własnym ogródkiem. Jak w przypadku tego pomysłu na jesienne smoothie.

Wrzuciłam dary losu, które moi teściowie przywieźli z wrześniowego wypadu w Pireneje: śliwki, figi. Plus sama od siebie dodałam banan. Można tu dowolnie się bawić składnikami. Mi najbardziej smakowała wersja smoothie w takim oto zestawieniu:

Składniki:

  • 2 śliwki,
  • 1 figa,
  • 1 banan,
  • odrobina mleka ryżowego.

Przygotowanie:

  1. Wrzucamy wstępnie pokrojone i wypestkowane owoce do blendera.
  2. Dolewamy odrobinę mleka ryżowego i całość miksujemy razem.
    Gotowe.

Smacznego i pozdrawiam serdecznie

Beata

Enregistrer

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version