[Tweet “Zdrowy styl życia jest dla każdego.”]

Bo receptę na zdrowie można zawrzeć w 3 punktach.

Radość życia.

Ciesz się życiem, takim jakie jest. Korzystaj z każdej chwili. Nie trać ich na użalanie się nad losem i na czarne myśli. Myśl kolorowo i kreatywnie. Rób to, co kochasz. Ale nawet jeżeli kochasz coś do granic możliwości, nie zapominaj o odpoczynku.

Dobra kuchnia.

Jedz świeże, żywe produkty. Niech Twój talerz tętni życiem i kolorami. Niech ciesz oko i żołądek. Po prostu jedz z przyjemnością. To jest ważniejsze od skrupulatnie przestrzeganej diety.

Aktywność fizyczna.

Ruszaj się, bo zardzewiejesz. W ruchu zatrzymasz na dłużej zdrowie i młodość. Jeżeli nie na zawsze (bo nie jesteśmy niezniszczalni), to przynajmniej na długo.

Miejsca, w których poprawisz sobie humor.

Tytułem podsumowania roku. Odkryłam wiele cudownych miejsc w internecie, w których z miejsca poprawia mi się humor. Muszę umieścić ich listę w panelu bocznym (póki co szukam odpowiedniej wtyczki, która zrobi to za mnie).

Polecam: pędźcie tam z samego rana, jeżeli zdarzy Wam się wstać lewą nogą. Znajdziecie tam tyle pięknych i inspirujących rzeczy. To moja prywatna recepta na zdrowie. W pigułce kreatywnej.

Pozdrawiam cieplutko

Beata

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version