For the second time I join in the Link Party on Ashley’s blog Make it Love it. To take part in a big exposition of handmade. Last week I was knitting with a violet wool, this week with a green one.

Drugi raz biorę udział w wielkim linkowaniu na blogu u Ashley z Make it Love it. W ubiegłym tygodniu było u mnie na blogu fioletowo (fioletowy szal, kwitnące na fioletowo-rożowo drzewa). W tym tygodniu będzie na zielono. Wiosna zobowiązuje: zielona poduszka (idealna na piknik w plenerze) i zielona torebka na szydełku.  A korzystając z okazji zgłaszam ją do Włoczkowych Afirmacji w Galeryjce za miastem

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version