Do you want to know how I joined Link Party at Make it, Love it.
Well,  I explore English creative blogosphere and I’m working on my pooooooooooooooor English (for a moment). By the way I get some inspiration and many good ideas from a wonderful blog Make it, Love it.
Oto jak odkrywałam anglojęzyczną blogosferę, uczyłam się angielskiego i czerpałam wiele inspiracji ze wspaniałego bloga Make it, Love it.
Ladies and gentelman : my this week project: violet shawl and his pattern.

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

2 komentarze

  1. Nie wiem, co wyrabiam, że znikają mi wpisy 😀
    Szal bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że uda mi się wykorzystać Twój wzór. Odkąd zaczęłam nosić swój czerwony szydełkowy komin, przekonałam się do szydełkowych wzorów, wyglądają naprawdę ładnie. 😉

    1. Ja jestem ograniczona do szydełka, bo postępy na drutach daleko w polu. Ale ten wzor jest fajny. Proszę bardzo korzystaj. będzie mi bardzo miło. Ja się tyle od Ciebie nauczyłam. Pozdrawiam hardaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version