Siedzę sobie w parku na ławeczce w parku. Obok na tę samą ławeczkę dosiada się gość, facet… Taki sobie  niedzielny tatulek. Zapomniałam dodać, że jest niedziela, słońce dopieka, pogoda dopisuje. Dzieciaki ciągną rodziców na dwór. Niedzielny tatulek na dwór wyciągnięty…. Załatwione.  Zaliczone. Odfajkowane. Tyle że w parku z miejsca klapnął na najbliższą ławeczkę i już nie zamierza się z niej ruszać. W końcu po to wychodzi się z dziećmi na dwór?
Rodzinka niech sobie pobiega. A my posiedźmy sobie. Wpis w całości przeczytacie: Nam wszystkim potrzebny jest ruch. A nie wiecznie siedzenie przed komputerem.

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version