GLINKA DOBRA NA WSZYSTKO

Wyobraź sobie, że jedziesz na bezludną wyspę. Masz prawo zabrać ze sobą tylko jedną jedyną rzecz. Tam na miejscu czeka na Ciebie wiele nieprzewidywalnych sytuacji. Nie będzie prawdopodobnie wody pitnej. Będziesz zdany sam na siebie i na własne siły. Bez tych wszystkich gadżetów technologicznych, które tak ułatwiają nam życie.

Co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?

Scyzoryk? Latarkę z zapasem baterii? Pudełko zapałek? Telefon komórkowy? Dobrą książkę, Biblię? Sprzęt do gry w golfa (by nie umrzeć z nudów). A może dobre buty?

Ja wzięłabym ze sobą spore opakowanie glinki zielonej.

Dlaczego? Zastanów się czego możesz potrzebować na miejscu?

  • Trzeba będzie znaleźć wodę do picia.
  • Może przytrafić Ci się niefortunny upadek.
  • Możesz dostać rozwolnienia.
  • Mogą rozboleć Cię zęby. Tymczasem jesteś z dala od jakiejkolwiek pomocy medycznej.

Ale na to wszystko pomoże właśnie glinka.

Dzięki swoim wspaniałym zdolnościom absorpcji i adsorpcji glinka wypompowuje z organizmu złe (toksyczne) substancje, które czasami odkładały się tam latami. Jednocześnie naprawia uszkodzone tkanki, regeneruje, odżywia organizm….  A o tym wszystkim, w czym pomocna okaże się glinka, jak ją stosować, w jakich sytuacjach może Ci pomóc przeczytasz w tym podręcznym ebooku pt: GLINKA ZIELONA

Do pobrania TUTAJ:

[purchase_link id=”13725″ text=”POBIERZ” style=”button” color=”blue”]

EBOOK DO POBRANIA

EBOOK Glinka zielona – własności i zastosowanie.

Pobierz ebook klikając na poniższy link:

DARMOWY EBOOK DO POBRANIA GLINKA ZIELONA

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie. Zobacz więcej wpisów

Dołącz do rozmowy

7 komentarzy

  1. Fajna ta glinka, może kiedys sie zdecyduję, narazie ma uczulenie i musze sobie poradzić. Kiedys bardzo czesto robiłam sobie maseczkę i fajnie sie po niej czułam.

  2. Uwielbiam glinke zieloną ale do tej port o tej kuracji słyszałam ale jeszcze nie próbowałam. Zawsze glinkę stosowałam jako maseczkę do twarzy.

  3. A to odkrycie! Do tej pory byłam przekonana, że glinka służy jedynie do maziania po ciele. Podczas robienia maseczek, kiedy glinka, przez przypadek weszła mi do ust, plułam na lewo i prawo 🙂 błąd!

  4. Jeśli jest tyle zieleniny w jakiejś substancji, to na pewno ma magiczną moc!
    Widzę awokado – kocham awokado!!! Darzę je ogromną miłością. Uprawiam w doniczkach i jem. Pyszności! A guacamole – uwielbiam. Co prawda 21 dni na kurację to dla mnie za dużo (jestem niesystematycznym leniwcem) ale jak będzie coś szybszego, to chętnie się skuszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version