BOMBKA NA SZYDEŁKU. MODEL NR 7

Jeżeli chcecie przerobić na wzór, zapraszam na filmowy tutorial krok po kroku na moim kanale na youtubie.

A jednoczesnie załączam kilka wyjaśnień na temat rozpiski tego wzoru.

Rz 1: Rządek pierwszy. Zaczynamy od przerobienia rzadku bazowego złożonego z sześciu oczek łańcuszka zamkniętych w kółeczko oczkiem ścisłym zamykającym.

Rz 2: Rządek drugi. W tym okrążeniu przerabiamy osiem grup po dwa słupki połączone razem, rozdzielonych między soba łukiem złożonym z 5 – ciu oczek łańcuszka.

Rz 3: Rządek trzeci. To okrążenie składa się również z łuków (troszkę dłuższych, bo złożonych z 8 – u oczek łańcuszka), zamocowanych z każdej strony jedną grupą po dwa słupki połączone razem, wychodzącą z połowy łuku z poprzedniego okrążenia.

Rz 4: Ostatnie okrążenie, w którym w każdym z ośmiu łuków z poprzedniego okrazenia przerabiamy po 10 podwójnych słupków.

Następnie przerabiamy jeszcze drugi identyczny motyw.

Dalej łączymy razem obydwie połówki, ściegiem zygzakowatym, zostawiając tylko mały otwór na czubek bombeczki.

Miłego dziergania i Wesołych Świąt

Pozdrawiam serdecznie

Beata Redzimska

 

Opublikowany przez BEATA REDZIMSKA

Przez lata zmagałam się z chronicznymi problemami z gardłem, do momentu, kiedy odstawiłam produkty mleczne. Dzisiaj, uważam, że można mieć zrównoważoną dietę – eliminując z niej produkty mleczne i mączne. A dieta bezglutenowa – bezmleczna jest najlepszą dietą odchudzającą. Wszystko jest kwestią wyrobienia w sobie dobrych nawyków…. Przez lata wierzyłam, że jestem totalnym beztalenciem sportowym, aż zaczęłam się ruszać. Wierzę w uzdrowicielską moc glinki zielonej. Jestem niepoprawną miłośniczką zielonych smoothie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version